راه اندازی سامانه فروش و رزرواسیون اینترنتی شرکت هواپیمایی زاگرس

معاون بازرگانی شرکت هواپیمایی زاگرس از آغاز به کار سامانه فروش و رزرواسیون اینترنتی با هدف خدمات دهی بیشتر به مسافران این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت هواپیمایی زاگرس، معاون بازرگانی این شرکت از عملیاتی شدن سامانه فروش اینترنتی با امکان انتخاب دو زبان انگلیسی و فارسی، با هدف خدمات رسانی بیشتر و کوتاه شدن روند خرید بلیت به مسافران خبر داد. سامانه رزرواسیون اینترنتی شرکت هواپیمایی زاگرس، این امکان را به مسافران پروازی می دهد که با ورود به وبسایت رسمی زاگرس و انتخاب مسیر مقصد و مبدا، تعیین سن و تعداد مسافران نسبت به رزرو بلیت و پرداخت وجه (بر اساس نرخ مصوب و پیشنهادی) از طریق درگاه بانکی و سرانجام دریافت بلیت اقدام کنند.
وی افزود این سامانه که مطابق با اصول استاندارد روز طراحی شده است از ضریب ایمنی بسیار بالایی برخوردار است و کاربران همکار و مسافران می توانند فرایند رزرو و صدور بلیت را به سهولت و سرعت طی نمایند و درتلاش هستیم تا امکانات جدیدی از جمله درخواست ارایه کیترینگ، خدمات ویژه مسافران توانخواه، درج شماره صندلی و امکان پرداخت بهای بلیت از طریق مستر کارت را نیز به امکانات این سامانه اضافه نماییم.
افزون بر این طی یک دوره هفت روزه، به مسئولان دفاتر خدمات مسافرت هوايي آموزش هاي لازم براي استفاده از اين سامانه توسط کارشناسان فناوري اطلاعات شرکت هواپيمايي زاگرس ارايه شد.
مسافران محترم می توانند جهت آگاهی بیشتر همه روزه در وقت اداری با شماره های 44059302 – 44081268، واحد بازرگانی شرکت هواپیمایی زاگرس تماس گرفته و یا به سایت رسمی شرکت هواپیمایی زاگرس به آدرس WWW.ZAGROSAIRLINES.COM مراجعه نمایند.

آخرین اخبار زاگرس

  • title
  • title
  • title
  • title