zagrosairlines logo
Loading...

شرایط ابطال و استرداد بلیط های داخلی

 

۱.هرگونه تغییر در پرواز داخلی شامل جریمه بوده و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی می باشد.
کلاس های نرخیW : از زمان صدور هرگونه تغییر و یا استرداد در این کلاس های پروازی مجاز نمی باشد و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد. بار مجاز همراه مسافر 15 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
کلاس های نرخی V,Y,K  P,: از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 50 درصد، الباقی مستردخواهد شد و پس از آن « هرگونه تغییر و یا استرداد در این کلاس های پروازی مجاز نمی باشد و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد. بار مجاز همراه مسافر 15 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
کلاس  نرخیH,Q,L  : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 45 درصد ،تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 50 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 60درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  80 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
کلاس های نرخی M,N,R : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 35 درصد، تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 40 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 50 درصد  و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  70 درصد، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
کلاس نرخی B,D,E,S: از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 25 درصد، تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 30 درصد و تا سه ساعت قبل از پرواز 40 درصد  و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  50 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
کلاس نرخی  I,T,U,A : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 15 درصد، تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 20 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 30 درصد  و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  40 درصد، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
کلاس نرخی  F,Z,X : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 10 درصد، تا ساعت 12 روز  قبل از پرواز 15 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 20 درصد  و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد  30 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.


** جرایم کلاس های نرخی دو حرفی تابع اولین حرف کد نرخ می باشد.
*** در صورت استرداد و عدم ابطال رزرو ، جریمه برابر ستون (۴) جدول فوق اعمال خواهد شد.
*** در صورت استرداد و عدم ابطال جا یک برابر نرخ بلیط NIF صادر میگردد.
*** در صورت void و عدم ابطال جا دو برابر نرخ بلیط NIF صادر میگردد.
*** درصد جرایم کلاس های پروازی بر مبنای نرخ پایه بوده و عوارض استرداد می گردد.
*** در صورت اسنرداد و عدم ابطال جا یک برابر نرخ بلیط جریمه صادر میگردد.
*** در صورت void و عدم ابطال جا دو برابر نرخ بلیط جریمه صادر میگردد.


۲. جهت استرداد و یا تغییر بلیت هایی که از سایت این شرکت تهیه گردیده به حساب کاربری ، قسمت استرداد بلیط مراجعه نمایید و در صورت هر گونه سؤال با شماره ۴۷۴۶ - ۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

۳. در زمان تعجیل بيش از یک ساعت پرواز توسط زاگرس، در صورت درخواست و انصراف مسافر از پرواز پس از تماس با واحد خرید اینترنتی کل بهای بلیت مسترد می گردد.

۴. در زمان تاخير بيش از دو ساعت و يا ابطال پرواز توسط زاگرس، در صورت درخواست و انصراف مسافر از پرواز پس از تماس با واحد خرید اینترنتی کل بهای بلیت مسترد می گردد. در صورت انصراف مسافر از پرواز بعلت تاخیر بیش از 2 ساعت پرواز، جهت استرداد بهای بلیط می بایست تصویر بلیت / رسید مهر شده از سوی ایستگاه مبدا به همراه داشته باشد.

با ما تماس بگیرید

شرکت هواپیمایی زاگرس ( امنیت ، آسایش ، آرامش )

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1384 با ثبت در منطقه آزاد اروند و با ورود دو فروند هواپیمای توپولوف فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۳۸۶ با ورود دو فروند هواپیمای MD رنگ و بویی دیگر گرفت. اولین پرواز بین المللی زاگرس در سال ۱۳۸۷ با پرواز در مسیر تهران – دمشق انجام شد. این شرکت توانست در مدتی کوتاه، با افزایش تعداد هواپیماهای ناوگان خود نامی شایسته در میان شرکت های مطرح و رو به رشد کشور به دست آورد و سهم به سزایی در حمل و نقل هوایی کشور را عهده دار شود. زاگرس با دریافت گواهینامه Part 145 و Part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما و ساخت کیترینگ بزرگ و مجهز به دستگاه های پیشرفته و مطابق با استانداردهای روز، گام های رو به رشد خود را در جهت ارتقای خدمات پروازی برداشته است. همچنین با استفاده از استانداردهای کیفی و ایمنی بالا و به کار گیری نیروی انسانی متخصص و مجرب در برقراری پروازهایی ایمن و مطمئن تلاش نموده است. ناوگان هواپیمایی زاگرس در حال حاضر دارای ۱۹ فروند هواپیما، شامل 11 فروند Airbus 320 و 8 فروند MD بوده و با ارایه بیش از ۳۰۰۰ صندلی، آماده پرواز به کلیه فرودگاه های داخلی و بین المللی می باشد. این شرکت توانسته است با رشد ۳۰ درصدی مسیرهای پروازی داخلی و خارجی و رشد ۷۰ درصدی مسافران، پذیرای جابجایی بیش از ۴ میلیون مسافر در یک سال اخیر باشد. زاگرس در تلاش است با برقراری پروازهای بیشتر در مسیرهای مختلف شهرهای ایران و کشورهای همجوار، رسالت خود را در رساندن خدمات بهتر در بخش های عملیات هوایی، خدمات فرودگاهی، خدمات مهندسی و فنی و کیترینگ به نحو احسن به انجام رسانده و با توسعه و افزایش روز افزون ناوگان خود نقش مهمی در ارایه خدمات هوایی در توسعه صنعت حمل و نقل هوایی ایران داشته باشد.