zagrosairlines logo
Loading...

شرایط ابطال و استرداد بلیط های داخلی

 

1. هرگونه تغییر در پرواز داخلی شامل جریمه بوده و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی می باشد.

  • کلاس های نرخی V,Y,K P,: از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 50 درصد، الباقی مستردخواهد شد و پس از آن « هرگونه تغییر و یا استرداد در این کلاس های پروازی مجاز نمی باشد و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد. بار مجاز همراه مسافر 15 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  • کلاس نرخیH : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 45 درصد ،تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 50 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 60درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 80 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  • کلاس های نرخی Q,L : کلاس های نرخی Q,L : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 35 درصد، تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 40 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 50 درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 70 درصد، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  • کلاس نرخی M,N,R: از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 25 درصد، تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 30 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 40 درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  • کلاس نرخی B,D,E,S,I,T,U,A : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 15 درصد، تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 20 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 30 درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.
  • کلاس نرخی Z,X : از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 10 درصد، تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 15 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 20 درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 30 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.


*** تا 8 ساعت پس از صدور ، اصلاح نام بدون اخذ جریمه و پس از آن پیرو جدول فوق مشمول جریمه خواهد بود.
*** در صورت استرداد و عدم ابطال رزرو ، جریمه برابر ستون (4) جدول فوق اعمال خواهد شد.
*** در صورت اسنرداد و عدم ابطال جا یک برابر نرخ بلیط NIF صادر میگردد.
*** در صورت void و عدم ابطال جا دو برابر نرخ بلیط NIF صادر میگردد.
*** درصد جرایم کلاس های پروازی بر مبنای نرخ پایه بوده و عوارض استرداد می گردد.
*** در صورت اسنرداد و عدم ابطال جا یک برابر نرخ بلیط جریمه صادر میگردد.
*** در صورت void و عدم ابطال جا دو برابر نرخ بلیط جریمه صادر میگردد.


2. جهت استرداد و یا تغییر بلیط های اینترنتی با شماره 44630143-021 تماس حاصل فرمائید.

3. در زمان تاخير بيش از دو ساعت و يا ابطال پرواز توسط زاگرس، در صورت درخواست و انصراف مسافر از پرواز پس از تماس با واحد خرید اینترنتی کل بهای بلیط مسترد می گردد. در صورت انصراف مسافر از پرواز بعلت تاخیر بیش از 2 ساعت پرواز، جهت استرداد بهای بلیط می بایست تصویر بلیط / رسید مهر شده از سوی ایستگاه مبدا به همراه داشته باشد.

با ما تماس بگیرید

شرکت هواپیمایی زاگرس ( امنیت ، آسایش ، آرامش )

شرکت هواپیمایی زاگرس در سال 1384 با ثبت در منطقه آزاد اروند و با ورود دو فروند هواپیمای توپولوف فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 1386 با ورود دو فروند هواپیمای MD رنگ و بویی دیگر گرفت. اولین پرواز بین المللی زاگرس در سال 1387 با پرواز در مسیر تهران – دمشق انجام شد. این شرکت توانست در مدتی کوتاه، با افزایش تعداد هواپیماهای ناوگان خود نامی شایسته در میان شرکت های مطرح و رو به رشد کشور به دست آورد و سهم به سزایی در حمل و نقل هوایی کشور را عهده دار شود. زاگرس با دریافت گواهینامه Part 145 و Part M در بخش مهندسی تعمیرات هواپیما و ساخت کیترینگ بزرگ و مجهز به دستگاه های پیشرفته و مطابق با استانداردهای روز، گام های رو به رشد خود را در جهت ارتقای خدمات پروازی برداشته است. همچنین با استفاده از استانداردهای کیفی و ایمنی بالا و به کار گیری نیروی انسانی متخصص و مجرب در برقراری پروازهایی ایمن و مطمئن تلاش نموده است. ناوگان هواپیمایی زاگرس در حال حاضر دارای 19 فروند هواپیما، شامل 11 فروند Airbus 320 و 8 فروند MD بوده و با ارایه بیش از 3000 صندلی، آماده پرواز به کلیه فرودگاه های داخلی و بین المللی می باشد. این شرکت توانسته است با رشد 30 درصدی مسیرهای پروازی داخلی و خارجی و رشد 70 درصدی مسافران، پذیرای جابجایی بیش از ۴ میلیون مسافر در یک سال اخیر باشد. زاگرس در تلاش است با برقراری پروازهای بیشتر در مسیرهای مختلف شهرهای ایران و کشورهای همجوار، رسالت خود را در رساندن خدمات بهتر در بخش های عملیات هوایی، خدمات فرودگاهی، خدمات مهندسی و فنی و کیترینگ به نحو احسن به انجام رسانده و با توسعه و افزایش روز افزون ناوگان خود نقش مهمی در ارایه خدمات هوایی در توسعه صنعت حمل و نقل هوایی ایران داشته باشد.